Centrum Budowlane MARBET Opole

Sklep patronacki
MAJSTER PLUS
MAJSTER PLUS - partner Centrum Budowlanego MARBET

Centrum Budowlane MARBET Opole

MATERIAŁY BUDOWLANE
 
BAUMIT - partner Centrum Budowlanego MARBET

Centrum Budowlane MARBET Opole

SYSTEMY OCIEPLEŃ
TYNKI
BAUMIT - partner Centrum Budowlanego MARBET

Centrum Budowlane MARBET Opole

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
SYSTEMY PODŁOGOWE
BAUMIT - partner Centrum Budowlanego MARBET

Centrum Budowlane MARBET Opole

Centrum Budowlane MARBET

Centrum Budowlane MARBET – 15 lat na rynku

Firma MARBET powstała 15 lat temu. Podstawową działalnością firmy była sprzedaż naturalnych nawozów wapniowych z czasem rozszerzona o handel materiałami budowlanymi, opał i transport.

Obecnie jesteśmy dużym dystrybutorem materiałów budowlanych takich jak wapno hydratyzowane, cement, beton komórkowy, silikaty, płyty kartonowo-gipsowe i wełnę. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi, hurtowniami oraz klientami indywidualnymi i wykonawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji.

Z roku na rok staramy się rozszerzać naszą ofertę handlową dopasowując się do wymagań naszych klientów. Posiadamy własny tabor samochodowy – dzięki czemu zapewniamy szybką i terminową dostawę materiału do klienta. Wszystkie samochody posiadają pełne ubezpieczenie CMR i OCP w ruchu krajowym i zagranicznym.

Aktualne Promocje

Zobacz film

Producenci

Centrum Budowlane MARBET

45-831 Opole, ul. Wspólna 9
NIP 754-148-38-29
biuro@marbet-opole.pl
77 4572829, 77 4742384
Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. 7:00 – 17:00 hurtownia
Pn. – Pt. 8:00 – 16:00 biuro
So. 7:00 – 13:00
Akceptowane formy płatności:
gotówka
przelew

Właściciel Beata Grygorowicz
biuro@marbet-opole.pl
606 138 278

Dyrektor ds. Sprzedaży Marcin Łuczak
marcin.luczak@marbet-opole.pl
668 310 282

Sekretariat

Specjalista ds. administracji i fakturowania
Magdalena Bartnik
m.bartnik@marbet-opole.pl
722 001 461

Specjalista ds. administracji i fakturowania
Patrycja Stefan
patrycja.stefan@marbet-opole.pl

Hurt

Dyrektor działu sprzedaży Łukasz Woźniak
lukasz.wozniak@marbet-opole.pl
668 410 380

Specjalista ds. sprzedaży Anita Pilot
a.pilot@marbet-opole.pl
664 188 062

Specjalista ds. sprzedaży Michał Filipek
m.filipek@marbet-opole.pl
668 353 785

Detal

Kierownik działu sprzedaży Rafał Grygorowicz
r.grygorowicz@marbet-opole.pl
691 696 007

Specjalista ds. sprzedaży Jacek Głowacki
j.glowacki@marbet-opole.pl
721 313 231

Specjalista ds. sprzedaży Karol Adamiec
karol.adamiec@marbet-opole.pl
782 310 559

Specjalista ds. sprzedaży Radosław Wasilewski
r.wasilewski@marbet-opole.pl
722 003 390

Odwiedź nas

Centrum Budowlane MARBET
45-831 Opole, ul. Wspólna 9

Kontakt

tel. / fax: 77 4572829, 77 4742384
e-mail: biuro@marbet-opole.pl